Foto
Yazan Özkan Çakmak June 20, 2015

Toptan Çakmak

Türkiye'ye ilk çocuk emnyet kilitli çakmağı getirip daha sonra fabrikamızda imalatını yapan Özkan Çakmak Promosyon, promosyon sektörüne girmeden önce toptan çakmak konusunda yoğunlaşmıştı. Çakmak çeşitlerinin zenginliğinde daha sonraları ilerleyerek promosyon sektörüne girmiş ve bu sektörde ki öncü kuruluşlardan olmuştur.


http://www.ozkancakmak.com/toptan_cakmak.html  adresinden spot çakmak ürün guruplarımıza bakabilir. http://www.ozkancakmak.com/promosyon_cakmak.html adresinde de promosyon çakmak modellerimizi inceleyebilirsiniz.


Clipper çakmak, Cricket çakmak, Djeep çakmak , Tokai çakmak , Swan Çakmak ve Toscow çakmağın hala bayisi olmakta olup toptan çakmak fiyatları konusunda ki iddaalı duruşu hala süregelmektedir. Toptan çakmak Tahtakale deki iş yerinde başlayıp şu an İSTOÇ’ta devam etmekteyiz. Ucuz toptan çakmak denildiğinde akla gelen Özkan Çakmak Promosyon kaliteyi ve uygun fiyatı bir arada müşterilerine sunmaktadır. 
 Plastik çakmak fiyatları Dolar ve Euro kuruna paralel olarak artış göstermektedir. Son dönemlerde kur artışlarının yükselişi her firmanın  olduğu gibi bizimde listelerimizi sürekli güncellemek zorunda bırakmaktadır.
 Toptan çakmak satışı sitemizden takip edebilirsiniz. Sürekli güncel tuttuğumuz ürünlerimiz ve çakmak fiyatlarımıza ulaşabilir daha detaylı bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Sürekli yeni baskılı çakmak modelleri ile  ürün grubunu canlı tutan Özkan Çakmak Promosyon çakmak satıcıları arasında kendini promosyonla hep bir adım önde tutmuştur. Gerek çeşit zenginliği gerek her markanın ürünlerinin kolayca erişebilirliğiyle tercih edilirliği yükselmiştir.

    Uzun yıllardır bayisi olduğumuz çakmak markalarının promosyonluklarının da satışını yapmaktayız. Promosyon çakmak konusunda ki başarılı duruşumuzu yılların verdiği deneyimlerle pekiştiren firmamız, tampon baskı  , serigrafi baskı ve UV baskı teknikleriyle de müşterilerine satış sonrası hizmet vermektedir.

Clipper çakmak çeşitlerinde en çok satılan ürün olarak pocket modeli başı çekmektedir. Clipper çakmağın promosyon olarak ise Fit modelleri daha çok talep görmektedir. Fit modeller taşlı ve manyetolu olarak ikiye ayrılmaktadır.En çok tercih edilen ürün ise manyetolu çakmak modelidir. Clipper pocket serinde ki başarısının sebebi kuşkusuz her zaman yenilenen başarılı baskı modelleridir. Çeşitliliği ve sıra dışı renk seçenekleriyle raflarda tercih sebebi olmuştur.

Cricket çakmak modellerinde ise 4 farklı çeşit bulunmaktadır. Taşlı mini çakmak, taşlı büyük çakmak, manyetolu mini çakmak ve manyetolu büyük boy çakmaktır.Cricket çakmak fiyatları uygunluğunu koruyor olup promosyon tercihinde şu an 1. Sıradadır. Kalite ve fiyat uygunluğuna sahip Cricket Çakmağın naylon hammadeden yapılmış gövdesi ucuz grup çakmak çeşitlerinden sıyrılıp farklılığını göstermektedir.Baskı konusunda müşterilerimize her zaman tam destek olan Özkan Çakmak Promosyon Cricket çakmağın baskısında da yardımcı olmaktadır.

Tokai Çakmak geleneksel modellerini koruyor olup 3 çeşit ürünle piyasada ki yerini almaktadır. Manyetolu büyük boy siboplu çakmak, taşlı büyük boy siboplu çakmak ve sibopsuz taşlı büyük boy çakmaktır.Toptan çakmak satışında kullanılan şeffaf renklerler  yıllardır popülerliğini korumaktadır. Tokai çakmakta ki özellikte yüksek adetlerde özel renk üretilebilme seçeneğidir. Türkiye’de imalatı yapıldığında renk konusunda sıkıntısı olmamaktadır.

Toscow çakmak ise mini modeldir ve fiyatının uygunluğundan dolayı satışı hızlı üründür.

Siboplu olmasından dolayı tekrar doldurabilir.


Toscow çakmakların baskılı modelleri de mevcut olup yeni ve güncel modelleri toptan çakmak bölümümüzden inceleyebilirsiniz.


Yeni çıkan standlı modelin içersinde 150 adet çakmak olup fiyatı daha uygun hale gelmiştir.
Hayırlı ve bol kazançlar
www.ozkancakmak.com
Bahadır KAN