Foto
Yazan Özkan Çakmak June 20, 2015

Promosyon Kalem

Promosyon kalem bu sektörde ki en hızlı ürünlerin başındadır. Her firmaya uygun çok çeşitli modellerle satılan promosyon kalem çeşitleri ikiye ayrılır.


Plastik Tükenmez Kalem için:


http://www.ozkancakmak.com/promosyon_kalem.htmlMetal Tükenmez Kalem için :

http://www.ozkancakmak.com/promosyon-metal_kalem.html

Yukarda ki linklerden ürün gruplarını inceleybilirsiniz ve fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İskonto oranları hakkında bizimle irtibata geçmenizi rica ederiz.


Fiyatının uygunluğundan dolayıdır ki promosyon kalem tercihlerinde firmaların en çok tercihi muhakkak ki plastik baskılı tükenmez kalemdir. Promosyon kalem fiyatları 0,20 TL civarında fiyat başlangıcı olup 0,65 TL civarına kadar fiyat tercihi bulunmaktadır. Ucuz promosyon kalem promosyon kalem sektörünün en çok sorulan ve satılan ürünleridir. Genel olarak iki modeli bulunur plastik tükenmez kalemlerin; otomatik ve çevirmeli açılan modelleri. Tercih olarak her zaman otomatik modeller daha çok satışı olanlardır. Çevirmeli dediğimiz ürünler ise stres kalemi olarak ilk zamanlar çok satılan promosyon kalem olmuştu. Piyasada satılan promosyon kalemlerin genel olarak uçları 0,7 mm olarak tercih edilir ve uçları genelde mavi yazar.Siyah refil çok nadir sorulsa da askeriye harici çokta tercih edilmemektedir.

  Promosyon kalemlerde eskiden baskı sorunu çok olurdu. Gelişen teknolojiyle kalemlerin serigrafi baskı ve yuvarlak baskı harici kullanılan tampon baskı ve UV baskı müşteri memnuniyetini daha üst seviyelere çıkartmaktadır. Şimdilik yeni bir teknoloji olan UV baskı maliyet yüksekliğinden dolayı fotoğraf baskısı harici pekte tercih edilmemektedir.Genel olarak bizimde müşterilerimize önerimiz tampon baskıdır. Çok renkli promosyon kalem baskılarında kaliteden ödün vermeden yapmaktayız.

Metal Tükenmez kalemler daha çok prestij promosyon ürünleridir. Adetleri plastik tükenmez kalemlerden daha az sayıda yaptırılıp daha özel kişilere dağıtılır. Metal promosyon tükenmez kalemlerde de yine otomatik ve gövdeden çevirmeli iki modeli bulunmaktadır.Tercih yine en fazla otomatik olan modellerdedir.Çevirmeli metal kalemlerin atası Cross kalemdir. Hepimiz çevirmeli kalemleri rahmetli Turgut Özal’ın meşhur Cross kaleminden hatırlayabiliriz.

Metal Kalemlerde baskı tekniği olarak bizim tercihimiz lazer baskıdır.He ne kadar tampon baskı da yapılsa uzun ömürlülük açısından en başarılısı lazer baskıdır. Tampon baskıda profesyonel olmayan baskıcıların başarısızlıkla sonuçlanan tampon baskıları lazer baskıda kesinlikle problem olamamaktadır.

Baskılı promosyon, baskılı kalemlerde ve promosyon ürünlerinde her zaman doğru promosyonu yakalamak gerekir. Müşterilerimizin tercihlerini bu konuda her zaman doğru noktaya kanalize ederek Özkan Çakmak Promosyon olarak ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılamaktayız.

İstanbul İstoç adresimizde size hizmet vermeye devam etmekteyiz.


Bol promosyonlu günler

Bahadır KAN