Foto
Yazan Özkan Çakmak June 20, 2015

Cricket Çakmak

Cricket Çakmak Türkiye bayiisi olan firmamız en uygun fiyatlarla toptan dağıtım yapmaktadır. İstoç toptancılar sitesinde bulunan firmamız kargo veya ambar ile tüm Türkiye içinde dağıtım yapmaktadır. Cricket çakmak özel gövde yapısı ile herkesin baskı yapamayacağı kaliteli bir malzemeye sahiptir. Çakmak gövdesi normalde plastik malzemeden yapılırken bu çakmak naylon gövdeye sahip olduğundan patlama veya çatlama gibi kesinlikle sorun yaratmamaktadır. Cricket çakmak hangi ülkenin diye sorulan yoğun sorular sonucu bunuda açıklama gereği duyduk. Cricket çakmaklar Hollanda’dan ithaldir. Tekrar dolum yapılmayan bu çakmak 2500 kere yanabilme özelliğine sahiptir. Yeni nesil çakmakların artık kullan at özellikte olması çakmak ürününün artık tek kullanımlık olma tercihi artmaktadır. Bu çakmaklar 5 renk olarak 500 adetli kolilerde satışa sunulmaktadır. 1 pakette 50 adet olup 1 koli içersinde 10 paket vardır.

Koli ağırlığı 8 kg’dır.


Siyah renk Cricket Çakmak

Beyaz renk Cricket Çakmak

Lacivert renk Cricket Çakmak

Kırmızı renk Cricket Çakmak

Sarı renk Cricket Çakmak


Profesyonel baskı ekibimizle sorunsuz baskı yapabileceğimiz bu çakmaklarda istediğiniz renk sayısında baskı yapılmaktadır. Kendi binamızda yaptığımız baskılarımız hızlı bir şekilde be kaliteli olarak yapılmaktadır. Baskılı fiyat için bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Her zaman her renkte stoklarımız hazırda olup aynı gün sevkiyat yapımkatadır.


Güncel fiyat ve stoklarımızı aşşağıda ki linkimizden bakabilirsiniz. İskonto oranlarımız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.


https://ozkancakmak.com/urun-detay-37/cricket-cakmak.html


Çakmak bizim işimiz


Özkan Çakmak Promosyon

Bahadır Kan 

0212 5128638 - 0212 659 86 22