Foto
Yazan Özkan Çakmak June 20, 2015

Promosyon Kalem istoç

Yeni yılın ilk başlarında olmamıza rağmen plastik kalem modellerimizde renk ve model çeşitliliğimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız.

Uygun fiyatlı modellerimizden 1172, 1173 ve 1174 her zaman en çok satılan kalem modellerimizden olmaya devam etmektedir.

Satış sonrası Promosyon kalemler için yaptığımız Tampon baskı ve UV baskılarımızla müşterilerimizi hem tek yerden kolaylıkla sipariş vermelerini hem de teslimatını kısa sürede yapılmasınız sağlamaktayız.

Promosyon Metal Kalemlerimiz içinde Tampon baskı harici lazer baskıda yapmaktayız.

Promosyon kalem siparişlerinizi dilerseniz İstoç adresimizden teslim alabileceğiniz gibi dilerseniz de Anlaşmalı olduğumuz sürat kargo firmasıyla da Türkiye’nin her yerine sabit fiyatla gönderim sağlamaktayız.

Ödeme seçeneği kolaylıklarımızın arasında kredi kartlarına vade farksız taksit yapmaktayız.

Kartların taksit adetlerini ödeme seçenekleri linkimizden takip edebilirsiniz.

http://ozkancakmak.com/?s1216/odeme-secenekleri.html

2016 Promosyon sezonunda yeni modellerimiz ve bu yılın plastik kalem modellerimizi sitemizden takip edebilirsiniz. Sürekli yenilenen modellerimizle eminiz ki sizinde beğeneceğiniz promosyon kalemlerden Özkan Çakmak Promosyondan bulabileceksiniz.

Bir diğer satışına ağırlıklı olan Promosyon kalem modelimiz 1066 gerek kalite ve fiyat olarak müşterilerimizi cezp etmektedir. Piyasada bulunan muadil ve benzeri ürünlerin baskıda sorun yaşattıklarını siz değerli müşterilerimizin bilgisine sunmak isteriz.

Baskılı kalem hem plastik kalem hem metal kalemde de sorunsuz olarak tampon baskı yapılabildiğini, satış sonrası baskı hizmetimizin kendi bünyemizde yapıldığını ve sadece baskı ücreti alındığını bunun haricinde film ve klişe ücreti alınmadığını belirtmek isterim.

Zamanın çok değerli olduğu ve yenilenen teknolojiye ayak uydurmanın bilincinde olan Özkan Çakmak Promosyon kendi alanında en iyi çözüm üretmekle birlikte ,hızlı çözümlerle promosyonda çözüm ortağınız olmaktan gurur duymaktadır.

Promosyon sektörünün geniş yelpazesinde promosyon saat , promosyon anahtarlık , promosyon USB ve Teknolojik ürünleri bulabileceğiniz sitemizde fiyatlarımızda yazmaktadır. Uygun fiyat politikamızla promosyon ürünlerinin minimum fiyatlarıyla sizlere yardımcı olmaktayız.


Bol Promosyonlu Günler

Bahadır KAN

www.ozkancakmak.com