Foto
Yazan Özkan Çakmak June 20, 2015

Reklam Çakmak Modelleri ve Fiyatları

Çakmak modellerimizden en çok tercih edilen çeşitlerin başında tekrar dolumlu modeller bulunmaktadır.

Plastiğin yüzyıllar bulan doğada yok olmasını düşündüğümüzde tekrar doldurulabilir olması küresel ısınmayı ve diğer doğal olayları düşündüğümüzde gerekli olduğu aşikardır. Firmalara ürün satışı yaparken bu konuda bilgi vermeyi ihmal etmemekteyiz.

Reklam çakmak modellerimizden 193 kodlu kasai çakmak tekrar doldurulabilir olması tercih sebeplerinden biridir müşterilerimizin.

Ekonomik modellerimizden olan ve yerli üretim olan modelimiz baskıya uygunluğu ile dikkat çekmektedir.

UV baskı ve tampon baskıy auygunluğu da çok önemli olan özelliklerdendir. Bazı müşterilerimizin baskı makina parkuru olduğundan baskısız ve kendsi makineleri ile sorunsuz baskı yapmak istemelerinden sebep basksız olarakta teslim olabilir.

firmamızda satış sonrası baskı hizmeti verilmektedir. Tampon baskı, dijital baskı ve lazer baskı makinalarımız kendi bünyemizde ve aynı binada hizmet vermektedir. Bundan dolayı da hızlı teslimat yapabilme kabiliyetimiz vardır.

Reklam Çakmak ve promosyon Çakmak denildiğinde Özkan Çakmak promosyon firması 40 yılı aşkın süredir siz değerli müşterimize hizmet vermektedir. Firmamız stoklu ürün tutarak günlük hızlı baskılı ve baskısız gönderim yapmaktadır.