Foto
Yazan Özkan Çakmak June 20, 2015

Promosyon Kalem Fiyatları

Promosyon Kalem Fiyat hazırlıklarımızda dolar kurunun promosyon ürünlerimizde ki fiyatlarımıza yansıtmamız geçen senelere göre minimize ederek yeni promosyon sezonunda daha uygun fiyatlı satış sağlamış bulunmaktayız.

2009 yılından beri Promosyon kalem istoç şubemizden müşterilerimiz baskılı olarak ürünlerini profosyonel ekibimizden hızlı ve kaliteli bir biçimde almaktadır.


25 yılı aşkın promosyon kalem tahtakale şubemizden hizmet verirken  yıl önce şubemizin hizmetine son verdik.


Promosyon kalem bayileri ve promosyon şirketlerin en çok satışlarını yaptıkları tükenmez promosyon kalemleri zengin fiyat aralığıyla çeşitlendirmiş bulunmaktayız. 


Sİparişinizle beraber sadece promosyon ürünü vermeyen Özkan Çakmak Promosyon , promosyon kalem baskı hizmetiylede sizlerin yanındadır.


Ürün çeşitliliğini; Ucuz promosyon kalem ve kaliteli promosyon kalem olarak değil , çeşitlilik sadece model farklılıklarından kaynaklıdır.


Promosyon kalem fiyatları hiç bir zaman firmamızda ucuz olmasına paralel kalite seviyesinde düşmeye eş değer değildir.


Hediyelik kalem firmaların tercih etmelerinde ki sebep çeşit çokluğu ve her bütçeye uygun ürünün bulunmasından kaynaklıdır.


Baskılı kalem çok kullanılan ve elden ele gezen en cazip fiyatlı promosyon ürünü olmaya devam etmektedir.


Müşterilerimizin en çok talep ettiği kalem üzerine isim yazdırma eskiden serigarfi yöntemiyle yapılırken şimdililerde tampon ve uv baskı çeşitleriyle daha kaliteli hizmet alınabilinmektedir.

Promosyon kalemin diğer adı eşantiyon kalem adında da anlaşılacağı üzere firmaların müşterilerine kimi zaman ürünlerin yanında verdikleri, kimi zaman ise müşterilerine özel hediye poşedi şeklinde yaptıkalrı hoş süprizlerdir.


Özkan Çakmak Promosyon kalem fiyatları 0,30 TL'den başlayarak model ve özelliklerine göre farklılık göstermektedir.


Reklam kalemleri genellikle beyaz gövdeli olup üzerine ana renklerle baskı yapılmaktadır.


Promosyon tükenmez kalem sadece plastik olamayıp metal özellikli ve metalize gövdeli çeşitleride mevcuttur.


Burada promosyon kalem fiyat aralığını belirleyen kalemin plastik veya metal olmasıdır.


Baskılı tükenmez kalemler genel olarak stik tercih edilse de reklam kalemi olarak metal promosyon kalem tercihi olan firmada hayli fazladır.


Geri dönüşümlü kalem modellerimizde reklam kalemi olarak kullanmaktayız.


Promosyon metal kalem çeşitlerimizde bu sene farklı olarak PDA özelliği çok tercih edilmektedir.Kalem reklam yapan müşterilerimiz artık bu özelliği aramaktadır.


En ucuz promosyon kalem 1174 kodlu plastik otomatik tükenmez kalem olup 1000 adeti baskı dahil 300 TL'dir.


Promosyon ürün fiyatları çakmak çeşitlerimizde de uygunluğunu korumakta olup 1000 adet baskı dahil fiyatı 480 TL'den başlamaktadır. 


Müşterilerin kalem üzerine baskı isteği genelde tek renk olsada çok renkli baskılarda da gayet iyi sonuçlar almaktayız.Fotoğraf baskı yapabilme özelliğine sahip makinalarımızla hayallerinize sınır koymuyoruz.


Hediyelik tükenmez kalem kişiye özelde yapılmakta olup , lazer baskılı çok uçuk maliyetlerde olmayıp gayet uygun fiyatlarla yapılmaktadır.


Bu yüzden promosyon kalem fiyatı her zaman firmamızdan en uygun şekliyle alınmaktadır.


Promosyon kalemler çeşitliliği açısından her geçen gün artmaktadır.Bunun en güzel takibi web sitemizden yapılmasıdır.


Promosyon plastik kalem fiyatları metal kalemlere göre uygun olmasının yanında metalize tükenmez kalemler ortalama fiyat arayanlar için vazgeçilmezdir. 


Plastik kalem promosyon yaptırmak isteyen firmalar 0212 512 86 38 ve 0212 659 86 22 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirler.


Logolu kalem teslimati 3 veya 4 iş gününde yapılmaktadır.


Baskılı promosyon kalem çeşitlerimiz için web sayfamızı sürekli ziyaret edebilir ve güncel fiyat ve ürün çeşitlerimizi takip edebilirsiniz.


Bol Promosyonlu Günler
Bahadır KAN