Foto
Yazan Özkan Çakmak June 20, 2015

Toptan Çakmak Modelleri Ve Fiyatları

En uygun fiyatlarla Toptan Çakmak satışını istoç mağazasında devam ettiren Özkan Çakmak Promosyon 25 yılı aşkın tecrübesiyle satışlarına devam etmektedir.


Yeni uygulamasıyla site üzerinde Toptan çakmak satışına başlayan firmamız 250 TL minimum alış veriş koşuluyla Kredi kartıyla 9 taksite kadar alış veriş imkanı sağlamaktadır.

15 TL sabit kargo kampanyasıyla uygun fiyatlarla alışveriş imkanı sağlamaktayız.Türkiye Bayiisi olduğumuz çakmak markaları arasında Clipper çakmak, Cricket çakmak, Tokai Çakmak ve Toscow çakmaktır.


Clipper çakmak modelleri ve fiyatlarını sitemizden inceleyebilir en uygun fiyatlarla alışveriş yapabilirsiniz. Clipper çakmak modellerinden pocket, micro, fit ve brio modellerini

her zaman stoklarımızda bulabilirsiniz. İspanyadan ithal olan Clipper çakmak markasının yan ürünleri olarak çakmak gazı, çakmak taşı ve çakmak benzin çeşitleri de mevcuttur.

Bunların dışında mutfak çakmak modellerininde modellerini sitemizde ve istoç mağazamızda bulabilirsiniz.


Cricket çakmak modelleri ve fiyatları istoç mağazamızda ve web sitemizde inceleyebilir en uygun fiyatlarla alışveriş yapabilirsiniz. Hollanda'dan ithal edilen modelimiz 

hem dayanıklılığı hemde şık görüntüsüyle tercih sebebi olmaktadır. Promosyon Cricket çakmak modellerinde de en uygun fiyatlarla satışını yapmakta olup toptan satışında da 

yardımcı olmaktayız. Cricket çakmak toptan satışında mini boy ve büyük boy modellerimizin baskılı ve düzlerinde fiyat farkı olmaksızın eşit olarak satışı yapılmaktadır.

Promosyon Cricket çakmak tek renkli olarak sarı,kırmızı, lacivert, siyah ve beyaz baskıya hazır 500 adetli kolilerdedir.


Tokai çakmak 3 model olarak karşımıza çıkmaktadır. Uygun fiyat seçenekleriyle istoç mağazamızdan temiz edebileceğiniz modellerimizden en çok satan Tokai çakmak manyetolu P4RL modelidir.

Taşlı siboplu şeffaf modelimizden olan f4R modeli şeffaf karışık 5 renk kutularda ve kutu içi adet 50'dir. Tokai çakmak modelinin son ürünü ise sibopsuz taşlı çakmağımızdır. Yine kutu içi

50 adet olan ürünümüz koli içersinde 20 li paketlerde olur toplamda koli içi 1000 adettir.


Toscow çakmak modelimiz uygun fiyatıyla en çok satılan ürün olmaktadır. Mini boy ergonomik yapısıyla kullanış açısından uygun olan ürünümüz tekrar doldurulabilme özelliğine sahiptir.

Baskılı modellerinde stoklarımızda bulunduru ürün 150 li stand olarakta uygun fiyatla satılmaktadır. Tek renk promosyon çakmak olarak beyaz ve siyah renkleri stoklarımızda mevcuttur.


I lighter çakmak modellerinden yuvarlak baskılı modellerimiz siboplu 48 li paketlerde olup koli için 20 li paketlerdedir. Farklı baskı modellerinin içinde olduğu geniş yelpazesiyle 

ilgi çeken ürünlerimizden olup hızlı satışı olan çakmak modellerimizdendir.