Foto
Yazan Özkan Çakmak June 20, 2015

Online Toptan Çakmak Satışı

01.08.2015 itibariyle online toptan çakmak satışımız sitemizde başlamıştır.Şimdilik sadece havale ile ödeme yapılıyor.İlerleyen zamanlarda kapıda ödeme ve kredi kartıyla ödeme seçenekleride gün geçtikçe eklenecektir. Bununla ilgili çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir. Online alış veriş yapabileceğiniz toptan çakmak bölümümüzün adresi http://www.ozkancakmak.com/toptan_cakmak.html

Bu sistem Türkiye’de bir ilk olup ,bunu hayata geçirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Toptan çakmak çeşitlerimizden clipper çakmak, cricket çakmak, tokai çakmak, djeep çakmak, swan çakmak ve toscow çakmak markalarının baskılı ve baskısız çakmak çeşitleri ve model zenginliğini uygun fiyat fırsatıyla tedarik edebileceğiniz bir platformdur.

Sitemizi düzenli takip ederek fiyatı düşen fırsat ürünlerimizi ve yeni ürünlerimizi de takip edebilirsiniz.

Zamanın teknoloji çağı olduğu günümüzde alışverişin bu kadar kolay ve sorunsuz haliyle devam etmesi ve buna ayak uydurmanın önemini biliyor ve buna göre yatırımlarımızı kanalize ediyoruz.

Toptan çakmak satışında ki en önemli konu taklit ve sahte mal alınmasıdır.Biz profesyonel satıcılar olarak çok iyi anlasak ta çoğu insanın da dikkatlice bakmadığı sürece iyi anlayamayacağı düzeyde taklit mallar yapılmaktadır.Hem kendinizi hem müşterilerinizi zarar sokmamak adına bilmediğiniz firmalardan alışveriş yapmamanız konusunda uyarmayı bir görev biliriz.Bu konuda yasalar çok ağırdır ve ciddi haips cezaları ve para cezaları mevcuttur.

Sitemizde ki ürünlerimizden en uygun fiyatlı ve en çok sattığımız Toscow çakmağımızın baskılı ve düz modeli olmak üzere iki toptan çakmak modeli bulunmaktadır.Düz modelimizde mat renkler ve şeffaf çakmak modelleri olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Baskılı çakmak modellerimizde ise farklı baskı çeşitlerimizle en çok tercih edilen toptan çakmak modelimizdir.

Diğer toptan çakmak modelimiz ise I lighter modeli olup bunlarda düz ve baskılı çeşitler olarak ikiye ayrılmaktadır. Düz modellerimizin şeffaf ve mat çakmak modelleri olarak ikiye ayrılmaktadır.Çakmak modellerinde tercih edilin ürünlerin geneli baskılı modellerdir.Baskılı modeller sürekli güncel çeşitler olup ana birkaç model harici sürekli değişmektedir.

Toptan çakmak satışında ki en önemli etken çeşittir.Çeşit ne kadar çok olursa o kadar satış ürünleri hızlanır ve değerlenir.

Cricket çakmağın ana bayisi olan Özkan Çakmak Promosyon sadece toptan çakmak değil promosyon çakmak bayiiliğinide almıştır. Toptan çakmak modellerimizde ki en prestijli ürünlerimizden olan Cricket çakmağın yenilenen modellerini sitemizden günlük takip edebilirsiniz.Baskılı çakmak ve düz çakmak modelleriyle satışının büyük bölümünü diğer çakmaklara göre farklılaştırıp düz modellerle yapan cricket çakmağın farklı renkleriyle de ilgi çektiği doğrudur.Baskılı modellerde sürekli güncel yeni modeller eklenirken büyük ve küçük modeliyle de tercihlerinizi genişletebilirsiniz.

Clipper çakmak modellerimizde çeşitlerimiz daha fazladır.

Clipper brio çakmağımız mini taşlı siboplu modelimiz olarak uygun fiyatlı çakmak katagorisine girmetedir. Yenilenen modelde eskiden gaz dolumu yapılamıyorken şimdiki modellerde gaz dolumu yapılabilmektedr.

Clipper çakmata diğer modelimiz ise fit modelleridir.Fit modellerimizde taşlı ve manyetolu olmak üzere ikiye ayrılmaktadır.Bu her iki model baskılı ve düz baskısız clipper çakmak olarakta satılmaktadır.

Clipper çakmak denince akla gelen ilk model Pocket modelidir.Yuvarlak ve siboplu olan bu model zengin ve güncel baskı modelleriyle clipper çakmağın ana modelidir. Clipper çakmak hayranları ve fanları bunları kolleksiyon haline getirilmişlikleride vardır. Toptan çakmak satışlarında asıl büyük satışı her zaman clipper çakmak pocket modeli almıştır.

Clipper çakmak olarak micro modeli de satışı hızlı modellerdendir. Micro modelinde en çok satılan ürünü ise soft modelidir. Soft clipper modeli harici solid ve diğer modelleri clipper çakmakta mevcuttur.

  Clipper çakmak modelinin metal modeli ve kaplama modeli olarak iki metal çakmak grubu ürünü vardır.Kılıflı ürünlerin paketleri 30 adet clipper metal çakmaktan oluşurken metal çakmak modelinin ise 12 li metal clipper çakmaktan oluşmaktadır. Kılıflı modellerin bazı zamanlarda baskılı yeni modelleride gelmektedir.

Tokai Çakmak ana 3 modeli vardır.Manyetolu , siboplu ve sibopsuz çakmaktır. Bu modellerin promosyon çakmak olanları ise sadece beyazdır. Toptan çakmak satış modellerin ise şeffaf renkleri mevcuttur.


Toptan çakmak denildiğinde ilk tercih edilişimizin 35. Yılında hala en uygun fiyatlarımızla müşterilerine hizmet veren Özkan Çakmak Promosyon sadece toptan çakmak satışıyla değil promosyon bölümüyle de müşterilerine hizmet etmektedir.

Kendi bünyesinde ki baskı atolyesinde profesyonel baskı ekibiyle hizmet vermekte olup, uygun fiyata hızlı teslimatlarıyla promosyon sektöründe de öncü firmalardandır.

Promosyon çakmak ve promosyon kalem ve diğer promosyon modellerimizi de inceleyebilirsiniz.