Foto
Yazan Özkan Çakmak June 20, 2015

Toptan Çakmak Fiyatları

Özkan Çakmak Promosyon 25 yılı geçkin ticari kabiliyetlerinden faydalanarak  spot çakmak işinde ki başarısını kanıtlamış ve promosyon sektöründe de uzun yıllardır faaliyet göstermiştir.

Toptan Çakmak için güncel fiyatlarımıza aşağıda ki linkte ulaşabilirsiniz.

http://www.ozkancakmak.com/toptan_cakmak.html

 Cricket Çakmak Türkiye Bayiisi olan firmamız yurtiçi ve yurt dışı satışlarını baskılı ve baskısız olarak ta yapmaktadır. Toptan Cricket Çakmak satışlarını her zaman uygun fiyatlı tutmuş ve piyasada köklü bir yere sahip olmuştur. Promosyon Cricket  çakmaksatışında en uygun fiyatları web sitemizde sürekli paylaşıyoruz. Ajans iskonto oranlarını bizimle irtibata geçerek öğrenebilirsiniz. Toptan Cricket Çakmak modellerimiz yine sitemizde en uygun fiyatlarla yayınlanmakta olup model ve güncel fiyatlarını takip edebilirsiniz.


Clipper Çakmak  Toptan modellerinde ise plastik ve metal olarak ikiye ayrılmaktadır. Yine en uygun fiyatlarla zengin çeşit modellerimizi toptan çakmak bölümümüzde güncel olarak yayınlamaktayız. Clipper metal çakmak modelleri de 2 farklı gruba ayrılıp kılıflı metal çakmak ve full metal çakmak olarak bulabilirsiniz. Plastik Model çakmaklarda ise Clipper Çakmak modellerinin Brio, Pocket ve Micro  çeşitlerini bulabilirsiniz. Promosyon Clipper Çakmak modelleri ve fiyatlarını ise web sitemizin promosyon çakmak bölümünde bulabilir ve fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Tokai Çakmak Toptan çakmak modelinde 3 farklı çeşit barındırır. Siboplu manyetolu şeffaf 5 renklerden oluşan 50 li paketlerde , kolide 1000 adet bulunan ürünüdür. Paketleme sistemleri genelde toptan çakmak modellerinin tümünde aynıdır. Diğer modeli ise Siboplu taşlı modelidir. Yine karma 5 şeffaf renklerde paketlemesi yapılmıştır. Son modelimiz ise sibopsuz olan yine şeffaf 5 renkli taşlı modeldi. Tokai Çakmak model ve fiyatları için Sitemizin Toptan Çakmak bölümünden güncel olarak bilgi alabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Toptan Çakmak dediğimizde şu sıralar herkesin çok iyi bildiği Toscow Çakmak modelimiz satış rakamları en yüksek olan üründür. Bu ürün uygun fiyatlı olması ve Yerli üretim olmasından dolayı satış grafiği sürekli yüksek olmuştur. Toscow çakmak modelimizin baskılı modelleri de bulunuyor olup sitemizde ki toptan çakmak bölümünden en uygun fiyat garantisi ile inceleyebilirsiniz. Promosyon Toscow Çakmak Modelleri de  yine sitemizde olup tek renk satış seçeneğimiz mevcuttur.

Son Toptan Çakmak Modeli ise silindirik tasarımı ile I-lighter çakmak modelidir. Siboplu ve taşlı olan bu modelimiz 48 li paketlerdedir. Baskılı modelleri hayli çeşitli olan bu ürün zaman geçtikçe satış grafiğini yükseltmiştir. Toptan çakmak fiyatları bilgi için bizim facebook adresimizde de iletişime geçip yeni model ürünlerimizi takip edebilirsiniz.

Toptan Çakmak Merkezi

Özkan Çakmak Promosyon

0212 512 8638 - 0212 659 86 22