Foto
Yazan Özkan Çakmak June 20, 2015

Promosyon Ürünler Clipper Çakmak ve Cricket Çakmak

Promosyon ürünlerin çakmak marka ve modellerinde ki iddaalı fiyat politikamızla adımızdan söz ettirmemizin 25. Yılında Özkan Çakmak Promosyon bu sene ki uygun promosyon ürünlerinden çakmağın marka ve modellerinden bahsedeceğim.

Cricket çakmak ilk ele alacağımız modelimizdir.Menşei Hollanda olan bu çakmağımızın dolumsuz olma özelliği satışlarını etkilememektedir. Crciket çakmağın taşının yumuşak olması ve kulanımının rahatlığı tercih sebebinin başında gelmektedir. 2500 kere yanabilme özelliğine sahip olan çakmağın gövdesi çin malı çakmaklara göre daha kaliteli hammaddeden yapılma olup sıcak veya soğuk ortamlarda kırılmayan sert naylon kullanılarak kaliteden ödün verilmemiştir.Diğer çakmak modellerinde kullanılan SUN hammaddesi kırılgan olup sıcak ortamlarda çok içinde ki gazın basıncına çok dayanıklı değildir. Otomatik valf özelliği ile çakmağın artı gaz ayarı olmasına gerek kalmaksızın ortam sıcaklığa uyumlu şekilde çalışmasını sağlamaktadır. Üründe iki model ve iki boy seçeneği bulunmaktadır. Büyük boy ve küçük boy modellerin fiyat farkı bulunmamakta olup, taşlı ve manyetolu (elektronik) modelde fiyat farkı bulunmaktadır. Manyetolu Cricket çakmağımız yine sibopsuz olup dolum özelliği bulunmamaktadır. Cricket marka çakmakların güncel fiyatlarına aşağıda ki linkimizden ulaşabilirsiniz.

http://www.ozkancakmak.com/promosyon_cakmak.html

Crciket çakmakların baskı konusunda ki sıkıntıları sürekli müşterilerimizden duymaktayız. Çakmağımız maalesef UV baskıya uygun değildir. Çakmağımızın sadece tampon ve serigrafi baskıya uygun olduğunu belirtmek isterim. Bünyemizde bulunan baskı departmanımız size sorunsuz baskılı şekilde ürünlerinizi teslim edebilir.

Clipper çakmak modeli olarak promosyon için en uygun olan FİT çakmağımız gerek düze zemin baskı kolaylığıyla gerek geniş baskı alanıyla müşterilerimizin en çok tercih edilen  modelleri arasındadır. Clipper çakmağımızın menşei İspanya olup fabrikalarını ziyarette bulunduğumda gördüğümüz yüksek teknolojili üretim bantları ve el değmeden üretim özelliğiyle kalitenin nereden geldiğini anlaşılmasına yetiyor. Clipper fit çakmağımız siboplu yani tekrar dolumlu olma özelliğiyle rakiplerinin bir adım önündedir. Çakmağımız manyetolu ve siboplu olmak üzere iki modelden oluşmaktadır. Daha çok manyetolu modeli müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir.

Clipper çakmağın klasik diğer modeli olan pocket modeli yuvarlak zeminiyle tek taraf baskı yapılmasına izin vermektedir. Diğer clipper çakmak modeli gibi siboplu olan ürünümüz tekrar dolumludur.

Clipper çakmakta Cricket çakmak gibi UV baskıya uygun değildir. İstoç adresimizde size baskılı ürün teslimi yapabilmekteyiz. Baskı bedeli ve bilgisi için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Clipper ve Crciket çakmakların Türkiye bayisi olan Özkan Çakmak Promosyon uygun fiyat politikasıyla müşterilerinin tercihi olmuştur.

Promosyon çakmak harici toptan çakmak satışı da yapan firmamız marka ve modellerin fiyatlarını sitemizden güncel olarak yayınlamaktadır.

Bizi takip ederek karlı çıkabilirsiniz.

Bol promosyonlu günler

Bahadır KAN